به تجارت الکترونیک هاتف خوش آمدید

تهران خیابان ولیعصرتوانیر جنب بیمارستان دی پلاک 5 واحد 9
zirsakht-hatef

زیرساخت الکترونیکی نوین

گسترش و رشد فناوريهاي ارتباطي و اطلاعاتي آثار وتبعات مثبتي در عرصه هاي مختلف جوامع بهره‌بردار از اين فناوري‌ها گذاشته است. کارشناسان این شرکت امروزه در بررسي شاخص‌هاي توسعه به هيچ وجه به موارد خاص توجه نمي‌کنند بلکه تاثيرات مستقيم و غيرمستقيم هر يک از عوامل تاثير گذار را در ترکيب با ساير عوامل مورد ارزيابي قرار مي‌دهند.

ارائه خدمات در سطح کشور

تلاش بي وقفه شرکت هاتف در ارائه خدمات به مردم بي نظير است و توانسته جایگاه مناسبی ميان مردم به دست آورد. خدماتي همچون واگذاری سیم کارت، کارتهای شارژ الکترونیکی و فیزیکی، بسته های اینترنتی، شارژ مستقیم و برخط و فروش انواع مودم های نسل های جدید اینترنت از جمله خدمات بي نظيري است که شرکت هاتف توانسته در سطح کشورارائه دهد.

hatef-services-pic
security-hatef

ارائه بستر ایمن الکترونیک

این شرکت با در دست داشتن امکانات نوین الکترونیکی و با توجه به دانش وتخصص نیروهای خود اقدام به تولید و ارائه بستری ایمن جهت ارائه کلیه خدمات خود از قبیل: فروش کارت های شارژ لاجیکال و فیزیکال، ارائه خدمات آنلاین بسته های انتخابی اپراتور های همراه، فروش انواع محصولات الکترونیکی و دیگر خدمات نموده است.

سرعت در ارائه خدمات

امروزه تکنیک و سرعت برای مشتری بر هر امری مقدم تر است و شرکت تجارت الکترونیک هاتف برای حضور در این عرصه پر فراز و نشیب ، نیازمند دستیابی به تمامی فرآورده های جدید دنیای امروز بود. این شرکت در سایه تلاش چشمگیر متخصصان وکارگزاران لایق و توانمند خود به تمامی ابزارهای مورد نیاز مشتری مجهز شده و به جرات می توان گفت که پیشگام ارائه خدمات نوین این عرصه درجامعه امروز است .

speed-hatef