ارسال دیدگاه
تماس با ما

شرکت تجارت الکترونیک هاتف

هسته فنی شرکت تجارت الکترونیک هاتف فعالیت تخصصی و حرفه ای خود را از سال 1388 آغاز نمود. این تیم با هدف یافتن تخصص در عرصه گوناگون تجارت الکترونیک ارائه خدمات گسترده ای را آغاز و به دستاورد های خوبی نیز نائل گردیده است.

ارائه بستر ایمن تجارت الکترونیکی

این شرکت با در دست داشتن امکانات نوین الکترونیکی و با توجه به دانش وتخصص نیروهای خود اقدام به تولید و ارائه بستری ایمن جهت ارائه کلیه خدمات خود از قبیل: فروش کارت های شارژ لاجیکال و فیزیکال، ارائه خدمات آنلاین بسته های انتخابی اپراتور های همراه، فروش انواع محصولات الکترونیکی و دیگر خدمات نموده است.
.

ارائه خدمات در سطح کشور

تلاش بي وقفه شرکت هاتف در ارائه خدمات به مردم بي نظير است و توانسته جایگاه مناسبی ميان مردم به دست آورد. خدماتي همچون واگذاری سیم کارت، کارتهای شارژ الکترونیکی و فیزیکی، بسته های اینترنتی، شارژ مستقیم و برخط و فروش انواع مودم های نسل های جدید اینترنت از جمله خدمات بي نظيري است که شرکت هاتف توانسته در سطح کشورارائه دهد.

زیرساخت الکترونیکی نوین

گسترش و رشد فناوريهاي ارتباطي و اطلاعاتي آثار وتبعات مثبتي در عرصه هاي مختلف جوامع بهره‌بردار از اين فناوري‌ها گذاشته است. کارشناسان این شرکت امروزه در بررسي شاخص‌هاي توسعه به هيچ وجه به موارد خاص توجه نمي‌کنند بلکه تاثيرات مستقيم و غيرمستقيم هر يک از عوامل تاثير گذار را در ترکيب با ساير عوامل مورد ارزيابي قرار مي‌دهند.

سرعت در ارائه خدمات

امروزه تکنیک و سرعت برای مشتری بر هر امری مقدم تر است و شرکت تجارت الکترونیک هاتف برای حضور در این عرصه پر فراز و نشیب ، نیازمند دستیابی به تمامی فرآورده های جدید دنیای امروز بود. این شرکت در سایه تلاش چشمگیر متخصصان وکارگزاران لایق و توانمند خود به تمامی ابزارهای مورد نیاز مشتری مجهز شده و به جرات می توان گفت که پیشگام ارائه خدمات نوین این عرصه درجامعه امروز است .